Inštruktorka Daša

Volám sa Daša a som mamou dvoch detičiek. Vyštudovala som európske štúdiá a anglický jazyk a literatúru na FF UKF v Nitre. V rámci štúdia som absolvovala aj štátnicu z pedagogiky na PF UKF v Nitre. Pred materskou dovolenkou som pracovala ako učiteľka anglického jazyka a náuky o spoločnosti na gymnáziu a obchodnej akadémii v Bratislave, učila som angličtinu na základnej škole, vo firmách, aj v jazykovej škole.

Po narodení mojej prvej dcérky sa celý môj dovtedajší svet zmenil. Keď mala dcérka 8 mesiacov, začali sme navštevovať kurzy detského plávania v stredisku Hrošík v Bratislave. Videla som, ako sa dcérka sa z vody teší, začala napredovať aj v oblasti motoriky, naučila sa potápať, skákať do vody… Boli to naše spoločné úžasne strávené chvíle a ľutovala som, že sme s tým nezačali oveľa skôr. Plávanie detí ma veľmi chytilo za srdce.

Voda je totiž už od detstva môj živel.  Keď sme sa v roku 2014 presťahovali späť do Prešova, absolvovala som v Českej republike kurz inštruktora plávania a pohybovej výchovy dojčiat, batoliat a detí predškolského veku akreditovaný Ministerstvom školství, mládeže a telovýchovy Českej republiky. Od tej doby až do otvorenia nášho Kačiatkova začiatkom roka 2017 som sa venovala vaničkovaniu (plávaniu detí od 0 do 6 mesiacov v domácom prostredí).

 

Recenzie 1

Recenzie 2